Киев: (044) 228 96 92 | Луцк: (0332) 28-55-56 | Ровно: (0362) 40-40-77

Український канал "Хокей" розпочав мовлення

спутниковое телевидение киев22 січня 2012 року в телевізійному просторі України з’явився новий спеціалізований спортивний канал "Хокей".

За словами генерального продюсера "Хокею" Ореста Сохара, мета створення каналу – відродити інтерес українських глядачів до другої за популярністю гри у світі, показати все найцікавіше, чим багатий цей вид спорту, згуртувати армію вболівальників та залучити дітей у хокейні секції.

Телеканал "Хокей" запропонує своїм глядачам трансляції матчів провідних ліг планети: НХЛ, КХЛ, ВХЛ, європейских чемпіонатів, а також Професійної Хокейної Ліги України. Щодня прихильники найшвидшої гри у світі зможуть побачити 3-4 матчі у прямому ефірі, а також огляди поєдинків дня.

Крім того, канал веде переговори про придбання прав на показ на території України чемпіонату світу 2012 р. в елітному дивізіоні, а також групи А, де виступатиме збірна нашої країни.

Серед коментаторів каналу "Хокей" - добре знайомі вболівальникам особистості: Василь Полотай, Вадим Плачинда, Олександр Сукманський, Денис Босянок, Андрій Фоменко, Андрій Столярчук. У ролі експертів на трансляціях, а також у програмах власного виробництва, виступатимуть найвідоміші вітчизняні гравці та тренери. Паралельно канал проводитиме кастинги на коментаторську посаду серед представників мас-медіа та вболівальників.

На каналі виходитимуть 6-8 випусків новин на день, тематичні та аналітичні програми, документальні фільми про історію хокею та найвизначніших особистостей цього виду спорту.

Довідка.
Телеканал "Хокей" буде доступним для перегляду на всій території України на супутнику Amos 3, (частота прийому 11389 МГц, поляризація горизонтальна, швидкість цифрового потоку 27500, FEC ¾), у кабельних мережах, а також в ефірному цифровому мовленні (оператором якого в Україні є компанія "Зеонбуд").


Sportanalytic.com